25 Червня, 2020 р., 20:01
З метою створення безпечних умов для дітей, забезпечення безпеки дорожнього руху поблизу освітніх закладів громади встановлено дорожні знаки та нанесено дорожню розмітку
24 Червня, 2020 р., 11:40
В рамках проєкту "Підтримка об'єднаних громад в боротьбі з пандемією КОВІД-19" за фінансової підтримки Програми "U-LEAD з Європою" працівникам Гришковецької громади надано багаторазові маски та рукавички. Колектив громади щиро вдячний та турботу та допомогу. Бережімо себе та тих, хто нас оточує.
22 Червня, 2020 р., 11:42
За ініціативи юних активістів-спортсменів власними силами виготовили нові футбольні ворота, а сьогодні і встановили сітку. Найбільше, що потрібно було для початку відновлення майданчика - велике бажання менших і старших жителів нашого селища.
22 Червня, 2020 р., 11:38
В надзвичайно теплій атмосфері в с. Гвіздава парафія Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії відзначала храмове свято. Святкову Літургію очолив Єпископ Києво-Житомирської дієцезії Єп. Віталій Кривицький.