21 Квітня, 2021 р., 12:10
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що підходить до завершення кампанія декларування доходів громадян. Відповідно до  пп.164.2.17 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України  до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий  платником податку  як додаткове благо. Отже, громадяни, які минулого року отримували такий вид доходу, мають його задекларувати  та сплатити відповідні податки.
21 Квітня, 2021 р., 12:10
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області звертає увагу платників податків, що на рівні ДПС України проводиться співставлення між даними, вказаними підприємцями у звітності, та даними інформаційних баз за ознакою доходу «157- дохід отриманий від здійснення підприємницької діяльності». Так, за 2019 рік були встановлені розбіжності по 513 ФОП, якими у податкових деклараціях вказано обсяг отриманого доходу у розмірах менше, ніж вказано податковими агентами у розрахунку ф. 1-ДФ, на загальну суму 911,8 млн гривень. Тобто, можливі випадки заниження доходу, що підлягає оподаткуванню та не надходження відповідних податків до бюджету.
20 Квітня, 2021 р., 16:00
Для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу українців до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Мінцифри спільно з партнерами запустили освітній серіал про електронний підпис. Курс складається з 7 серій тривалістю 4-9 хвилин, доступний за посиланням: https://cutt.ly/xcS5OzU. Ви навчитеся використовувати всі можливості е-підпису та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп’ютера, зокрема: зможете розібратися, що таке е-підпис та для чого він потрібен; дізнаєтеся, у яких життєвих ситуаціях він може знадобитись; 2 навчитесь з його допомогою підписувати документи; авторизуватись на онлайн-платформах; дізнаєтеся, як безпечно його зберігати. Мінцифри прагне, щоб якомога більше українців подивилися серіал про е-підпис та почали ним користуватися, а також дізналися про переваги вебсайту центрального засвідчувального органу. Тому для інформування про наявні можливості для громадян Мінцифри запускає рекламну кампанію з серією матеріалів. Вони доступні за посиланням https://cutt.ly/jcDiyp1.
20 Квітня, 2021 р., 11:42
Свій 80-річний ювілей зустріла  жителька с. Половецьке, вчитель математики Половецької школи Белінська Климентина Вікторівна . Нехай повага поколінь, вивчених Климентиною Вікторівною, додасть сил, бажання і радості у житті!
20 Квітня, 2021 р., 11:13
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що відповідно до пункту 87.9 статті 87 Податкового кодексу України у разі наявності у платника податків податкового боргу контролюючі органи зобов’язані зарахувати кошти, що сплачує такий платник податків, в рахунок погашення податкового боргу згідно з черговістю його виникнення незалежно від напряму сплати, визначеного платником податків.
20 Квітня, 2021 р., 11:12
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО (далі – ПРРО) зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом № 265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.
20 Квітня, 2021 р., 11:10
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що перша порція діапазону номерів (2000) видається під час реєстрації ПРРО. За заявою суб’єкта господарювання таку кількість може бути збільшено, виходячи із розрахунку максимальної кількості розрахункових документів (чеків), які формуються ПРРО в режимі онлайн протягом 36 годин безперервно протягом календарного року.
20 Квітня, 2021 р., 11:10
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що відповідно до п. 299.1 ст. 299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.
20 Квітня, 2021 р., 11:07
Чи необхідно роздруковувати Z-звіт, якщо протягом дня розрахункові операції не проводились, але були здійснені через РРО операції «службове внесення» та «службова видача»?
20 Квітня, 2021 р., 11:07
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що відповідно до ст. 45 Податкового кодексу України, платник податків – фізична особа, зобов'язаний визначити свою податкову адресу.