20 Квітня, 2021 р., 10:50
Громадянам, які одноосібно обробляли у минулому році земельні ділянки понад 2 га, необхідно задекларувати доходи до 01.05.2021 року
20 Квітня, 2021 р., 10:49
Постановою Кабінету Міністрів від 08.04.2021 №325  «Деякі питання виплати  разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» затверджено розмір грошової допомоги до 5 травня у 2021році.
19 Квітня, 2021 р., 14:42
 На засіданні комітету ВР з питань аграрної та земельної політики розглянули та підтримали підготовлені до другого читання законопроекти № 3205-2 про Фонд часткового гарантування кредитів в сільському господарстві, а також № 4046 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо стимулювання діяльності фермерських господарств». Реалізація законопроекту № 3205-2 покращить доступ малих та середніх сільгоспвиробників до кредитних ресурсів та сприятиме стабільності функціонування сільського господарства в Україні. Документом визначаються особливості створення та діяльності Фонду, тип власності та корпоративного управління. «Фонд надаватиме часткові гарантії по виконанню кредитних зобов’язань сільгоспвиробниками. Це підвищить шанси фермерів на отримання кредитних коштів та сприятиме розвитку їхнього бізнесу», – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. Законопроект № 4046 направлений на розвиток фермерського руху та залучення сільської молоді до агровиробництва. Зокрема, документом пропонується: унормувати склад земельних ділянок фермерських господарств; визначити коло отримувачів державної підтримки через Український державний фонд підтримки фермерських господарств; уточнити деякі поняття щодо визначень виду фермерського господарства; запровадити державну підтримку фермерському господарству, голова якого має вік до 35 років (включно). «Реалізація цього законопроекту надасть можливість молодим фермерам отримати цільову державну підтримку та реалізувати свої підприємницькі ініціативи», – підкреслив Міністр. https://agro.me.gov.ua
19 Квітня, 2021 р., 13:14
Завжди контролюйте ситуацію навколо себе, особливо коли перебуваєте на об’єктах транспорту, культурно-дозвільних, спортивних і торгівельних центрах.
16 Квітня, 2021 р., 15:36
За підсумками онлайн-зустрічі заступника голови облдержадміністрації з керівництвом Українсько-Арабської ділової ради департаментом проводиться робота щодо збору інформації про підприємства, заінтересовані у виході на ринки арабських країн.
16 Квітня, 2021 р., 15:09
16.04.2021  на території кладовища села Хмелище  відбулося генеральне прибирання.Попереду поминальні дні, і відвідати могилу рідних – наша внутрішня потреба та святий обов"язок. Кладовище не просто територія для поховань, а й місце пам’яті про тих, хто відійшов у вічність.
16 Квітня, 2021 р., 14:43
На засіданні Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики розглянули законопроект № 5104, яким запроваджується ще один інструмент підтримки аграріїв – страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою. «За співпраці широкого кола фахівців-стейкхолдерів аграрного та страхового ринків було напрацьовано законодавчу ініціативу – агрострахування з державною підтримкою. В сучасних умовах змін клімату, турбулентних погодних умов та інших факторів агрострахування стане надійним та прозорим інструментом підтримки сільгоспвиробників, який мінімізує ризики аграріїв, сприятиме фінансовій стабільності та розвитку аграрної галузі», – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. Так, законопроект вносить зміни до Закону «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою», якими визначаються: механізм надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам для страхування сільськогосподарської продукції; учасники ринку страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, вимоги до них, їх права та обов’язки; об’єкти страхування, страхові продукти, страхові ризики, страхові випадки, вимоги до договорів страхування з державною підтримкою; інформаційне забезпечення страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою. Крім того, проектом Закону вносяться зміни до Закону України «Про страхування» в частині: скасування положення щодо страхування сільськогосподарської продукції через Аграрний страховий Пул; уточнення повноважень Уповноваженого органу, що здійснює державний нагляд за страховою діяльністю.
16 Квітня, 2021 р., 14:42
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області звертає увагу платників податків на зручність, доступність та комфортність запроваджених ДПС України електронних сервісів, завдяки яким можна сформувати, перевірити й надіслати до контролюючих органів податкову звітність, дистанційно перевірити розрахунки із бюджетом, дізнатися про строки сплати податків, а також іншу корисну інформацію.