28 Травня, 2021 р., 08:33
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що платники плати за землю мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем знаходження земельних ділянок для проведення звірки даних щодо:
28 Травня, 2021 р., 08:31
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що на офіційному вебпорталі ДПС України на головній сторінці у розділі «Електронна звітність» розміщено інформацію щодо подання звітності засобами електронного зв’язку.
28 Травня, 2021 р., 08:31
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що відповідно до розділу II Порядку інформаційної взаємодії Державної податкової служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2019 № 60, платник податків має право на повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені з єдиного рахунка, відкритого на ім’я ДПС у Казначействі.
28 Травня, 2021 р., 08:31
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що  платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються:
26 Травня, 2021 р., 13:40
Доброчинність є найвищим проявом духовності людини. Але вміння робити добро не виникає в людині само по собі. Потрібно змалку вчити дитину доброчинності й милосердя, виховувати в ній потребу допомагати іншим.
25 Травня, 2021 р., 17:22
 Гарна і радісна подія зібрала сьогодні мешканців та гостей Гришковецької громади на відкриття центру з надання адміністративних послуг. Урочистість   розпочалася із вітального слова  Гришковецького селищного голови Ірени Лісової, яка подякувала усім, хто долучився до створення ЦНАП, який відповідає  сучасним вимогам та європейським стандартам. Всім хто доклав зусилля для комфортного та спрощеного надання адміністративних  послуг громадянам.
23 Травня, 2021 р., 11:25
В Україні щорічно 23 травня відзначається День героїв або Свято Героїв. День Героїв – це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. Ідея Свята Героїв виникла у середовищі українських націоналістів.  У 1941 році в Кракові відбувся Другий великий збір Організації українських націоналістів. Головною метою збору було утвердження ідей українського націоналізму і постанов, що стосуються політичного, військового, економічного та соціального життя на українських землях.
21 Травня, 2021 р., 13:43
 Шановні громадяни! У травні-червні відбудеться Зовнішнє незалежне оцінювання для випускників 11-х класів. Незабаром випускники загальноосвітніх навчальних закладів перевірятимуть власні знання під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Бердичівське РУ ГУДСНС України у Житомирській області нагадує Вам основні правила пожежної безпеки на об’єктах, задіяних у проведенні ЗНО.
20 Травня, 2021 р., 14:43
Відділ соціального захисту населення Гришковецької селищної ради інформує: