27 Жовтня, 2023 р., 14:21
МИРОШНІЧЕНКО Євген Володимирович, 1998 року народження, житель села Гальчин, загинув 13.10.2023 року в бою за УКРАЇНУ, їі свободу і незалежність поблизу села Кліщівка Бахмутського району Донецької області. Євген народився у м.Харкові - туди ж його відвезуть на вічний спочинок… Осиротіло двоє діток, овдовіла молода дружина, знову сколихнулось небо від туги й ридань рідних… Стаємо на коліна перед світлою пам’яттю ЗАХИСНИКА. Ніколи, ніколи ми НЕ ПРОСТИМО й НЕ ЗАБУДЕМО цих смертей наших Героїв….. Низький уклін і вічна пам'ять та слава Герою МИРОШНІЧЕНКУ Євгену, якому назавжди залишилось 25.
26 Жовтня, 2023 р., 15:03
Учні 5-11 класів разом з батьками приготували домашню випічку, солодощі та напої, які продавали учням, вчителям, батькам  та гостям ліцею. За півтори години ярмарку діти вторгували 31 тисячу 163 гривні. Усі зібрані кошти передадуть військовим. Щира подяка батьківській громаді за те, що долучилися  до благодійної акції! Робимо разом все, що можемо, для нашої Перемоги!