27 Вересня, 2023 р., 13:07
"Вирощено з любов'ю!" - така перша думка виникає, коли заходиш у подвір'я родини Статкевичів - Катерини та Валерія, і бачиш неймовірні результати їх родинної праці. Більше 30 сортів смачного винограду вирощують господарі в с. Осиково Гришковецької територіальнаїої громади. Впевнені, що цією нелегкою працею можна займатись лише з відданістю, серцем та душею. Дякуємо за Вашу працю, за смачний виноград! Родина щедро пропонує свій сонячний солодкий урожай усім охочим!
27 Вересня, 2023 р., 08:37
В подарунок до Всеукраїнського дня бібліотек!
27 Вересня, 2023 р., 08:23
Працівники комунального підприємства Гришковецької територіальної громади продовжують робити наше селище чистішим і охайнішим! Цінуймо працю людей, які турбуються про благоустрій нашої громади!
26 Вересня, 2023 р., 15:46
26 вересня 2023 року в Гришковецькій територіальній громаді в смт. Гришківці о 10 00 відбулося перше засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Гришковецької територіальної громади на період до 2027 року.
24 Вересня, 2023 р., 20:28
Гастрофест "Білий борщ і не тільки...." вдруге відбувся в Гальчині!
24 Вересня, 2023 р., 12:54
Вітаємо з Всеукраїнським днем дошкілля! Бажаємо бачити світ дивним і добрим, як бачать його діти! Бажаємо кожен день мріяти і співати, знаходити прекрасне в кожній миті і малювати яскравими фарбами картину свого життя.  Успіхів у роботі, здоров’я, миру, щастя і благополуччя!