09 Червня, 2021 р., 13:56
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що відповідно до норм Закону України від 04 грудня 2021 №1072 “Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних проти епідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, з 1 червня 2021 року для платників єдиного податку 1 групи відновлюється обов’язок сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску.
09 Червня, 2021 р., 13:55
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що абзацом восьмим п. 5 розд. ІІІ Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 визначено, що нарахування роботодавцями – підприємствами, установами і організаціями, фізичними особами – підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, в яких працюють особи з інвалідністю, єдиний внесок нараховується у розмірі 8,41 відс. з дати встановлення групи інвалідності, але не раніше отримання завіреної копії довідки до акта огляду в медико-соціальній експертній комісії та закінчується датою припинення інвалідності.
09 Червня, 2021 р., 13:54
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що при визначенні сукупного чистого доходу приватного нотаріуса враховуються витрати наведені в Узагальнюючій податковій консультації щодо деяких питань оподаткування фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність (приватних нотаріусів, адвокатів), затвердженій наказом ДПС України від 24.12.2012 № 1185 та в Узагальнюючій податковій консультації щодо витрат приватного нотаріуса, затвердженій наказом Міндоходів України від 30.12.2013 № 884.
09 Червня, 2021 р., 13:54
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що платнику, сума податкового боргу якого перевищила 3060 гривень, податковий орган вручає податкову вимогу та застосовує заходи стягнення податкового боргу.
09 Червня, 2021 р., 13:53
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву.
09 Червня, 2021 р., 13:52
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 4 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами і доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є фізичні особи - підприємці, в тому числі платники єдиного податку.
09 Червня, 2021 р., 13:51
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що при продажу основних засобів юридичними особами - платниками єдиного податку дохід визначається як сума коштів, отриманих від продажу таких основних засобів. Дохід від продажу основних засобів,  проданих після їх використання протягом 12 календарних місяців з дня введення в експлуатацію, визначається як різниця між сумою коштів, отриманою від продажу таких основних засобів, та їх залишковою балансовою вартістю, що склалася на день продажу.
09 Червня, 2021 р., 13:51
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що серед переваг використання програмних РРО над традиційними РРО основними є такі:
08 Червня, 2021 р., 11:51
Учні Гришковецької громади: Гвоздецький Гліб, Олійник Марія, Конончук Марія, Ціпко Олександр-учні -спортсмени Гришковецькоі гімназії, а Гусар Євген- Дмитрівськоі школи  долучились до забігу  у Всеукраїнському  фізкультурно-оздоровчому заході серед учнів "Рух-це здорово", присвяченому Міжнародному дню захисту дітей.
08 Червня, 2021 р., 10:31
Пріоритетним напрямком в роботі дільничних та ювенальних поліцейських залишаються превентивні заходи з попередження злочинів та правопорушень.