13 Серпня, 2020 р., 12:12
Складовою успіху Центрів надання адміністративних послуг є належно підготовлений персонал.
30 Липня, 2020 р., 16:05
Військова служба накладає відбиток на житті та здоров’ї солдата. Під час служби в лавах збройних сил, воїн вчиться по особливому реагувати на події, по особливому приймати рішення та діяти. Все це зв’язано із умовами, в яких постійно перебуває воїн під час служби, та особливо, під час бойових дій.
30 Липня, 2020 р., 15:29
Згідно поданих Гришковецькою селищною радою проектних ідей, з 2021 року передбачено фінансування з обласного бюджету  облаштування туристичної зони у селі Старий Солотвин та включено Будиночок рибалки та Острів кохання до плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року.
30 Липня, 2020 р., 09:38
28 липня 2020 року відбувся конкурс на посаду директора Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Гришковецької селищної ради.